JEEBZ بستن
//

آشنایی با JEEBZ

احتمالا اولین بار که اسم برند ما را بشنوید، ناخودآگاه دستتان به سمت جیب‌هایتان می‌رود؛ حتی اگر لباستان جیب نداشته باشد. بعد با خود فکر می‌کنید منظورشان چیست؟
ما JEEBZ را از ریشه‌ی همان جیب و به شکلی کاملا من‌در آوردی انتخاب کردیم چون معتقدیم جیب‌ها رازهای زیادی برای گفتن دارند؛ محفظه‌های کوچک و بزرگی که تبدیل به حریم شخصی لباس‌هایمان می‌شود و دست‌هایی داخل‌شان که زبان اگر داشتند، پر از حرف بودند.
ما در JEEBZ لباس‌های زنانه‌‌ی ساده و راحت تولید می‌کنیم؛ لباس‌هایی اُور و فری سایز با در نظر گرفتن جزئیات در تعداد محدود که از صفر تا صد پروسه تولید، ناظر بر کیفیت و اصالت همه‌ محصولات هستیم و همیشه سعی‌ می‌کنیم تا به بهترین نحو ممکن، آن‌گونه که لایقش هستید کارها را به دست‌تان برسانیم.
به‌ اعتقاد ما، هر اثر هنری، پس از ساخته شدن، معنی مورد نظر خالق را از دست می‌دهد و به دست مخاطب یعنی آنگونه که آن را می‌بیند و می‌پوشد، دارای معانی متفاوتی می‌شود و برای طراح، جذاب‌ترین نقطه‌ این ماجرا همین است که بداند مخاطب آن طرح را چگونه دیده‌ و در استایل خود به کار برده ‌است. به‌ علاوه با وجود اینکه بعضی‌ فکر می‌کنند لباس‌ها به افراد معنا می‌دهند، ما باور داریم که این افراد هستند که به لباس‌ها روح و شخصیت می‌دهند. عکس‌‌ها و افکار شما راهی برای رساندن نظراتتان به گوش ماست.
‏JEEBZ پر از رازهایی است که شما آنها را می‌سازید و افتخار ما این است که لباس‌هایمان برایتان خاطره‌ساز شوند.

خرید حضوری

گالری رِوا

الهیه، خزر شمالی، بن بست هرمز، پلاک ۹

۰۹۱۲ ۷۱۶۷۱۶۸

۰۹۱۹ ۷۴۵۱۷۹۰

گالری ابریشم

فرمانیه، نارنجستان هفتم، مجتمع پارک سنتز، طبقه یک، واحد ۱۰۴

۰۲۱ ۴۰۲۲۶۱۰۶

۰۹۱۲ ۵۹۳۹۵۸۲

X